Teslimat Koşulları ve Anlaşması

Firmamızdan satın aldığınız ürünler, havale veya eft nin tarafımıza gelişinden ve havale bildiriminizden sonra en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir, 

www.cobanozzeytincilik.com.’de Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun şekilde havale veya eft yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.


SİPARİŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
 
ONLİNE OLARAK SİTEMİZDEN VERİLEN SİPARİŞLER, SİPARİŞ FORMUNDAN BELİRTİLEN  ZAMAN TOLERANSI İÇİNDE PERİYODİK OLARAK HERGÜN GÜN İÇİNDE BELLİ SAATLERDE KONTROL EDİLMEKTEDİR.SAAT 16:00 'DAN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER ERTESİ GÜN DEĞERLENDİRİLİR.
 
ÜRÜNLERİNİZİN ÖDEMESİNİ YAPTIĞINIZ TAKTİRDE PAZARTESİ - SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA VE CUMARTESİ KARGO GÖNDERİMİ YAPILMAKTADIR.EGE VE MARMARA BÖLGESİNDE BULUNAN TÜM İLLERE "1" İLE  "3" İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE , DĞER BÖLGELERİMİZDEKİ TÜM İLLERE "3" İLE "5" İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ÜRÜN TESLİMİ YAPILIR.
 
TELEFON İLE SİPARİŞLERİMİZ PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE-CUMA GÜNLERİ SAAT 08:30 İLE 16:00 ARASINDA ALINMAKTADIR.
 
CUMA GÜNÜ SAAT 16:00 DAN SONRA VERİLEN SİPARİŞLER CUMARTESİ 12:00'YE KADAR KARGOYA TESLİM EDİLİR.CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİ VE RESMİ TATİLLERDE SADECE ONLİNE SATIŞ YAPILMAKTADIR.VERİLEN SİPARİŞLER İLK İŞ GÜNÜ KARGOYA TESLİM EDİLİR.